nabídka na akademii pro rok 2024
více info
TIGA logo

TIGA KIDS

Learn, grow and have fun!
VÍCE INFO

Pokud hledáte pro své děti kvalitní, moderní a komplexní golfový program, který je provede golfovými začátky, dá jim chuť trénovat pravidelně v prostředí aktivních dětí, je tu pro vás TIGA KIDS!

S citem vytvořený golfový program, vedený v přátelské a rodinné atmosféře nabízí vašemu dítěti rozvoj a komplexní golfové tréninky vedené špičkovými trenéry, kteří program obohacují již od začátku o zkušenosti z mezinárodního golfového prostředí.

TIGA Kids nabízí golf a zároveň také pomoc mladším golfistům zorientovat se v golfovém prostředí, nebát se komunikovat, sdílet a být součástí skupiny mladých golfistů. Dětem věnujeme péči a pozornost, vedeme je k vnímání sportu jako přirozené součásti jejich dospívání a aktivně je podporujeme v jejich rozvoji, talentu a jedinečnosti.
Citlivě zapojujeme děti, kteří mají touhu sportovat a hrát, avšak se ne vždy cítí komfortně ve skupinách malých sportovců.
Komunikujeme s hráči a rodiči, vážíme si spolu-práce a kvalitních vztahů.

Od začátečníků po špičkové golfisty
Výhodou a komplexností TIGA je kontinuální růst a možný postup do následných programů – TIGA Junior a TIGA.
Dětem poskytujeme dlouhodobou podporu v rozvoji golfu.

O PROGRAMU TIGA KIDS

Kde děti trénují? V Praze 5 na Císařské louce a v Golf Areálu Botanika.
O programu TIGA KIDS

OSTATNÍ SLUŽBY GOLFOVÉHO PROGRAMU

Nástup do programu během celého roku
Špičkové vybavení
Pravidelná setkání a komunikace s rodiči

Tvoříme základy pro růst osobnosti hráče

Jak to děláme?
Růst osobnosti

Přihlaš se do akademie

Pokud hledáte pro své děti kvalitní golfový program, který je bude bavit a zároveň je dobře připraví na golfovou hru, Tiga Kids je pro vás dobrou volbou.

Jsme tým zkušených golfových koučů, kteří se věnují dětem s osobní přístupem, péčí a způsobem, který v nich probudí přirozenou motivaci chtít hrát golf dobře, lépe a nejlépe, jak dokáží.

Dětem se v oblasti golfu věnujeme od roku 2012.

KONTAKT

Koučové

Martin Bešta

Martin Bešta

Martin je profesionální kouč, manažer a trenér.

Své letité zkušenosti a praxi získal nejen při vedení reprezentace GCEP, ale také jako vyškolený kouč společností Qed Group.

TIGA je pro Martina vyústěním dlouholetého pozorování českého golfového prostředí, koučování klientů a golfové praxe. Jeho vizí a myšlenkou je komplexně pomoci cílevědomým a odhodlaným golfistům v jejich růstu, motivaci a naplňování cílů.

Aleš Procházka

Aleš Procházka

Aleš je profesionální golfista, fitter a kouč.

Aleš se věnuje golfu od roku 2002. Po 13 letech působení v golfu se stal profesionálním golfistou - Playing PRO s HCP +2,3.

Významným milníkem byl pro Aleše rok 2021, kdy úspěšně ukončil trenérskou školu PGA České republiky a získal plnou licenci A. Mimo jiné je také držitelem všeobecné trenérské licence B z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.
Kristýna Frýdlová

Kristýna Frýdlová

Kristýna působila jako dlouholetá reprezentantka ČR na mistrovství světa a Evropy. Je dvojnásobnou juniorskou mistryní ČR a zkušenou hráčkou na mezinárodních turnajích. Kristýna získala golfové stipendium na univerzitě v USA, kde jako členka univerzitního týmu hrála nejlepší turnaje v rámci NCAA a získala mnoho zkušeností, které chce s radostí nadále předávat mladým golfistům. Kristýna je studentkou medicíny UK.
Tereza Chlostová

Tereza Chlostová

Tereza je amatérská hráčka golfu, a trenérka dětí.
Cenné zkušenosti získala zejména jako členka Národního týmu ČGF a jeho reprezentací. Zasloužila se o dosud nejlepší výsledek českého týmu na Mistrovství Evropy družstev dívek 2018 ve Švédsku, kde tým obsadil 4. místo. Další úspěchem je 1. místo na Junior Honda Classic v roce 2017 na Floridě či ovládnutí celého mládežnického žebříčku starších žákyň v roce 2017. Tereza se věnuje studiu Právnické fakulty UK.
Laura-Liisa Lilleleht

Laura-Liisa Lilleleht

Laura je golfovou trenérkou a golfistkou. Golfu se věnuje 12 let a poslední roky působila jako trenérka dětí v Estonsku. Má zkušenosti s vytvářením golfových tréninkových programů, vedení kempů a turnajů.

Její radostí je práce s dětmi, jejich podpora v procesu učení a trénování golfu.

Laura vystudovala fyzioterapii na UK.
Vladimír Gregor

Vladimír Gregor

Člen PGA Czech a kouč

V koučování také spolupracujeme:

Iain Highfield

LeadBetter Golf Academy
2021/2022 zařazený Golf Digestem mezi nejtalentovanější mladé golfové instruktory
Vytvořil golfový psychologický kondiční program, který byl implementován na Nike Golf Academy (UK) Bishops Gate Academy (FL) International Junior Golf Academy (SC).
Úspěšný kouč mladých a profesionálních hráčů, autor četných publikací vč. OSVEA - Practical Ways to Learn Golf’s Mental Game“ a „Game Like Training Golf“
Šárka Seifertová

Šárka Seifertová

Šárka je první českou hráčkou, která byla přijata do australské PGA, kde získala titul „Diploma of Sport (advanced coaching)“.
Od roku 2020 je profesionální hráčkou s více než pětiletou zkušeností v soutěžním golfu. Nyní pracuje jako PGA Professional v Education City Golf Club v Kataru.

Se Šárkou spolupracujeme v oblasti koučování hráčů, kde se zaměřujeme na technické, taktické, fyzické a mentální aspekty golfové hry.

Používané technologie:

Partneři

Auto Podbabská
Partners
Renomia
Czech Masters
Under Armour
U.S. Kids Golf
SysteMatic
PSV management
Noi Italia
EE ENGINE

Kontakt

Rádi vás osobně poznáme a představíme vám program blíže.
Těšíme se, až se s vámi potkáme.
KONTAKT
TIGA PROGRAM PRO DOSPĚLÉ, COACHING A FITTING
WWW.TIGAGROUP.CZ
BESTALENT, s.r.o., Michalská 432/12, 110 00 Praha 1
IČ: 24222488, DIČ: CZ24222488

Zapsáno 23. února 2012 u Městský soudu v Praze
pod spisovou značkou C 190104
Created by wessdesign.