TIGA logo

Performance. Elite. Support. Lead. Future.

VÍCE INFO

Team International Golf Academy nabízí jedinečný golfový program pro pokročilé golfisty, kteří si přejí trvale růst, dosahovat úspěchů a hrát golf na špičkové amatérské či profesionální úrovni.

Hráče v TIGA týmu motivuje stejné či podobné smýšlení o golfu, jasně nastavené a reálné cíle, ke kterým postupují společně, avšak každý s individuálním přístupem a plánem. Hnacím motorem je pro ně kvalitní profesionální zázemí a péče, přátelské místo, kde se cítí dobře a důvěřují si.

TIGA je jedinečným golfovým programem v České republice, který založili Martin Bešta a David Carter s myšlenkou cílit na všeobecný rozvoj pokročilých golfistů. Motivem naší akademie je soustředit se nejen na posílení golfového talentu, ale i na individuální rozvoj osobnosti a správné psychické nastavení hráče.

Je pro nás důležité s hráči vytvořit jejich reálné cíle, které si postupně budou schopni plnit a nabývat tak sebevědomí na hřišti. V tomto procesu hráči využívají pravidelných koučovacích setkání a mentoringu. TIGA nabízí nadstandardní péči a vedení golfistům, kteří jsou připraveni na komplexní přípravu.

Buď součástí komunity golfistů, kteří chtějí dosahovat svých cílů v přátelském a profesionálním prostředí, kde je dobře. Staň se členem TIGA.

Chceš hrát a studovat v zahraničí?

Pomůžeme ti v cestě za kvalitním vzděláním spojeným s golfem.
Spojili jsme síly se Sportegy Futures.
CATCH YOUR FUTURE WHILE YOU CAN" ~ SPORTEGY FUTURES & TIGA
 
Jsme skupina profesionálů, kteří se snaží pomoci talentovaným středoškolským sportovcům si splnit svůj americký sen a vydat se studovat na prestižní americké univerzity. Sami jsme si touto cestou prošli, což nám umožnilo se soustředit jak na naše sportovní, tak i akademické kariéry, a to na zcela vrcholové úrovni. Na stejné cestě teď pomáháme mladým sportovcům včetně akademické a golfové přípravy na dané univerzity, nastavením strategie a získáním stipendií, jež jim umožní jejich sny proměnit v realitu.
 

Kontaktuj nás pro více informací.

Struktura golfového programu

Postavit společně s hráči pevný základ je pro nás klíčové.

Služby golfového programu

Pravidelné týmové tréninky 
v ČR a zahraničí
Pravidelné reporty 
a statistiky
Příprava
na turnaje
Špičkové
vybavení

Tvoříme základy pro růst osobnosti hráče

Jak to děláme?
Růst osobnosti

Staň se členem

Do TIGA týmů zapojujeme hráče, se kterými na základě osobního setkání a komunikace souzníme v klíčových hodnotách, vizích a praktických plněních TIGA programu.

Přeješ si být součástí unikátního programu, chceš se zlepšovat a komunikovat?
Jsi otevřený/á novému přístupu?

Rádi se s tebou setkáme na osobní schůzce.

KONTAKT

Koučové

Martin Bešta

Martin Bešta

Martin je profesionální kouč, manažer a trenér.

Své letité zkušenosti a praxi získal nejen při vedení reprezentace GCEP, ale také jako vyškolený kouč společností Qed Group.

TIGA je pro Martina vyústěním dlouholetého pozorování českého golfového prostředí, koučování klientů a golfové praxe. Jeho vizí a myšlenkou je komplexně pomoci cílevědomým a odhodlaným golfistům v jejich růstu, motivaci a naplňování cílů.

Aleš Procházka

Aleš Procházka

Aleš je profesionální golfista, fitter a kouč.

Aleš se věnuje golfu od roku 2002. Po 13 letech působení v golfu se stal profesionálním golfistou - Playing PRO s HCP +2,3.

Významným milníkem byl pro Aleše rok 2021, kdy úspěšně ukončil trenérskou školu PGA České republiky a získal plnou licenci A. Mimo jiné je také držitelem všeobecné trenérské licence B z Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy.
Kristýna Frýdlová

Kristýna Frýdlová

Kristýna působila jako dlouholetá reprezentantka ČR na mistrovství světa a Evropy. Je dvojnásobnou juniorskou mistryní ČR a zkušenou hráčkou na mezinárodních turnajích. Kristýna získala golfové stipendium na univerzitě v USA, kde jako členka univerzitního týmu hrála nejlepší turnaje v rámci NCAA a získala mnoho zkušeností, které chce s radostí nadále předávat mladým golfistům. Kristýna je studentkou medicíny UK.
Tereza Chlostová

Tereza Chlostová

Tereza je amatérská hráčka golfu, a trenérka dětí.
Cenné zkušenosti získala zejména jako členka Národního týmu ČGF a jeho reprezentací. Zasloužila se o dosud nejlepší výsledek českého týmu na Mistrovství Evropy družstev dívek 2018 ve Švédsku, kde tým obsadil 4. místo. Další úspěchem je 1. místo na Junior Honda Classic v roce 2017 na Floridě či ovládnutí celého mládežnického žebříčku starších žákyň v roce 2017. Tereza se věnuje studiu Právnické fakulty UK.
Laura-Liisa Lilleleht

Laura-Liisa Lilleleht

Laura je golfovou trenérkou a golfistkou. Golfu se věnuje 12 let a poslední roky působila jako trenérka dětí v Estonsku. Má zkušenosti s vytvářením golfových tréninkových programů, vedení kempů a turnajů.

Její radostí je práce s dětmi, jejich podpora v procesu učení a trénování golfu.

Laura vystudovala fyzioterapii na UK.
Vladimír Gregor

Vladimír Gregor

Člen PGA Czech a kouč

V koučování také spolupracujeme:

Iain Highfield

LeadBetter Golf Academy
2021/2022 zařazený Golf Digestem mezi nejtalentovanější mladé golfové instruktory
Vytvořil golfový psychologický kondiční program, který byl implementován na Nike Golf Academy (UK) Bishops Gate Academy (FL) International Junior Golf Academy (SC).
Úspěšný kouč mladých a profesionálních hráčů, autor četných publikací vč. OSVEA - Practical Ways to Learn Golf’s Mental Game“ a „Game Like Training Golf“
Šárka Seifertová

Šárka Seifertová

Šárka je první českou hráčkou, která byla přijata do australské PGA, kde získala titul „Diploma of Sport (advanced coaching)“.
Od roku 2020 je profesionální hráčkou s více než pětiletou zkušeností v soutěžním golfu. Nyní pracuje jako PGA Professional v Education City Golf Club v Kataru.

Se Šárkou spolupracujeme v oblasti koučování hráčů, kde se zaměřujeme na technické, taktické, fyzické a mentální aspekty golfové hry.

Používané technologie:

Partneři

Auto Podbabská
Partners
Renomia
Czech Masters
Under Armour
U.S. Kids Golf
SysteMatic
PSV management
Noi Italia
EE ENGINE

Kontakt

Rádi vás osobně poznáme a představíme vám program blíže.
Těšíme se, až se s vámi potkáme.
KONTAKT
TIGA PROGRAM PRO DOSPĚLÉ, COACHING A FITTING
WWW.TIGAGROUP.CZ
BESTALENT, s.r.o., Michalská 432/12, 110 00 Praha 1
IČ: 24222488, DIČ: CZ24222488

Zapsáno 23. února 2012 u Městský soudu v Praze
pod spisovou značkou C 190104
Created by wessdesign.